Tel . : 800 997 777  

BCG - Netěstnost? - Minulost!

Praskla Vám voda nebo topení?Teče Vám v podlaze či ve zdi?Nechcete bourat ve Vašem domě či koupelně , máme pro Vás řešení!

  Dokážeme Vám pomoci , použitím tohoto výrobku a jeho odbornou aplikací do systému. Netěsnost ve Vašich rozvodech vody , topení , plynu atd... , jsme schopni odstranit už po 24 . hodinách.Po případě do 1 až 3 dnů.Veškeré používané výrobky mají platné atesty v ČR a jsou zdravotně nezávadné.Pro další informace a objednávky volejte na tel . 800 977 777 , nebo pište na - e - mail : arthezia@info.cz
BCG - oblasti použití:
Zatěsňování plynových potrubí se šroubovanými spoji
Zatěsňování topných systémů
Zatěsňování rozvodů pitné a užitkové vody
Zatěsňování nádrží a bazénů
Zatěsňování odpadního a kanalizačního potrubí
Čištění všech druhů potrubí, výměníků a kotlů chemickou cestou jak na straně vody, tak na straně spalin.
Neuvěřitelně jednoduché použití BCG...
BCG je označení systému výrobků na bázi rozpuštěných minerálních krystalů. BCG se naplní pumpou do oběhu vody topného systému a ve velmi krátké době samočinně – zevnitř směrem ven – vytváří prokřemeněním trvalé utěsnění poškozeného místa. Další předností při použití prostředků BCG je skutečnost, že se topný systém nemusí vypínat, a to je v průběhu topné sezóny zcela jistě příjemným faktorem. Pro každý běžný problém s netěsností existuje správné řešení: utěsnění pomocí BCG.
Ať už jde o bodovou korozi u topných kotlů nebo o netěsné podlahové topení, vadné letovací spoje, trhliny v potrubí s větším či menším únikem vody, řešením jsou vždy výrobky firmy BCG.
I pro utěsnění vnitřních plynových rozvodů, rozvodů pitné a užitkové vody a systémy odpadních vod existuje speciální těsnicí řešení.