Tel . : 800 997 777  

Arthezia tzb s.r.o

.. vždy kvalitní PROFI práce!

Arthezia tzb s.r.o , byla založena v roce 2022 jako ryze Česká firma. Mladá dynamicky se rozvíjející firma ,která byla založena na přání našich zákazníků, spolupracovníků, po letech spolupráce jako fyzické osoby. Nyní Vám nabízíme služby v oboru vodoinstalatérství, topenářství, úklidové služby , údržba nemovitostí a stavební činnosti jako ucelené služby v rámci naší firmy. Díky zkušenostem v těchto oborech a neustálému vývoji našich služeb a pracovních metod, práce a služeb na profesionální úrovni. Naše služby využívají nejen jednotlivci, ale i firmy a další instituce.
Firma vyvíjí své hlavní aktivity zejména v Ústeckém kraji , Středních Čechách a Praze ale v případě potřeby i kdekoliv jinde v České republice.
Samozřejmostí je poradenství při hledání nejlepšího technického řešení a výběru vhodného materiálu a komponentů tak, abychom dle Vašich požadavků a přání a s našimi zkušenostmi, vytvořili dílo dle Vašich představ. Na přání zákazníka také zajistíme projektovou dokumentaci na vodoinstalaci a topení a další obory.
Navštivte naše další sekce, kde naleznete přehled námi nabízených služeb.
Těšíme se na budoucí spolupráci.
Ivana Firoňová
Jednatelka společnosti.