Tel . : 800 997 777 

Volná místa

Jsme malá instalatérská firma, zabýváme se širokým spektrem činností v oboru voda, topení, plyn a další. Provádíme rekonstrukce, novostavby , bytová jádra, tepelná čerpadla, solární systémy a jiné... Vše  především pro soukromý sektor, na trhu fungujeme od roku 2022. Náš cíl je provádět kvalitní řemeslo a práce aby naši klienti a zákazníci byl spokojeni a rádi nás doporučili dále. Zakládáme si na dobrém jménu a férovém jednání, pro naše zákazníky, partnery a spolupracovníky.


 Hledáme řemeslníky na různé pracovní pozice  pro dlouhodobou ale i občasnou spolupráci.


Stavby provádíme v Praze, Středních Čechách, Severních Čechách a po dohodě i po celé ČR. Hledáme skutečné profesionály a kvalitní řemeslníky. 

Požadujeme: praxi na stavbě, pracovitost, manuální zručnost, znalost pracovních postupů, základních stavebních technologií a materiálů,  svědomitost, samostatnost, smysl pro detail, schopnost učit se novým věcem, ochotu dojíždět za prací, profesionalitu, nekonfliktnost a slušnost. Vlastí auto podmínkou, živnostenský list výhodou, ne však podmínkou.


Nabízíme: finanční ohodnocení dle výkonu a schopností, různorodou práci, práci v malém kolektivu, vzdělávání v nových technologiích, dlouhodobou spolupráci, přátelský přístup a férové jednání.

Hledáme skutečné  kvalitní řemeslníky, profesionály.

V případě zájmu prosíme vyplnit dotazník níže nebo nás neváhejte kontaktovat.

kariera@arthezia.cz

Na tuto adresu můžete zasílat své životopisy.

Jméno a příjmení Obec E-mail Telefon Pracovní pozice Dosažené vzdělání Obor vzdělání Vaše praxe v oboru Na jaké pozici jste pracoval / la Jaké práce a řemeslo ovládáte Máte ŘP Máte vlastní auto Vlastní nářadí Jste schopni dojíždět za prací Jaký očekáváte plat Jaký očekáváte hodinovou mzdu Vaše další znalosti a dovednosti Co Vás motivuje Jaký druh práce preferujete Máte ŽL Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

Hledáme k dlouhodobé spolupráci.

Revizního technika plynoinstalací.

Požadujeme a očekáváme platná osvědčení k této činnosti.

Plynaře

Požadujeme a očekáváme osvědčení TIČR a platný svářečský průkaz.

Eletrikáře

Požadujeme a očekáváme platnou vyhlášku.